Ocazie rara, vila in partea veche Iancu Nicolae
- Judet: Bucuresti-Ilfov
- Regiune: Bucuresti-Ilfov
- Tara: Romania
- Tip activ: Vanzari Spatii comerciale, Birouri
- Tip afacere: Afaceri imobiliare, agenții și dezvoltatori
Vand casa in zona veche a Erou Iancu Nicolae, retrasa, pe una dintre cele mai bune străzi din aceasta zona. Casa este solida, construita în 2005, este curata și luminoasa.
Teren total 200 mp, amprenta la sol 90 mp, curte libera aproximativ 120 mp.
Casa are Parter + Etaj + Mansarda înaltă.
La parter se afla livingul, loc de luat masa, o bucătărie mare cu mobila noua, o baie de serviciu, debara și terasa.
La primul etaj se afla trei dormitoare, unul matrimonial cu baie și dressing, celelalte doua dormitoare au acces la o alta baie.
La mansarda spațiul este deschis, mansarda este înaltă și se poate împarți în doua camere sau poate rămâne "open space", la mansarda este și o baie și locuri de depozitare multiple.
Casa se vinde cu 575 000 euro (aparține unei persoane fizice) sau se poate închiria cu 2300 euro / luna.





