Anunt dezactivat. Vezi anunturi noi

Vand afacere la cheie Casa de Amanet

Bucuresti, Romania
18.000 Euro
  • Localitate: Bucuresti
  • Judet: Bucuresti-Ilfov
  • Regiune: Bucuresti-Ilfov
  • Tara: Romania

Domeniu de activitate
  • Sector: Alte activitati de servicii
  • Subsector: Alte activitati de servicii n.c.a
  • Tip afacere: Servicii Financiare Asigurari Consultanta
  • Afacerea este în procedură de reorganizare judiciară?: NU
  • Afacerea este o franciză?: NU

Descriere afacere
Casa de Amanet completa! (100 mp), in functiune de 2 ani. Aceasta este amplasata strategic, intre banci, 2 guri importante de Metrou, cazino peste drum etc. TRAFIC INTENS - atat auto cat si pietonal! (VAD FORMAT) Locatia este foarte buna, fara competitori in zona, clientela formata. Nu mai necesita absolut nici o investitie! Firma este fara datorii, cu toate avizele si autorizatiile legale, necesare unei functionari profesionale! Nu este platitoare de TVA Domeniu de activitate: CAEN principal - 6492 + altele coduri METALE PRETIOASE (aur-argint-platina-diamante), ELECTRONICE-ELECTROCASNICE, Autoturisme, etc... Se preda din mers cu contractele pe rol si stoc de marfa. Incasezi inca din momentul preluarii afacerii.
  • Vechimea afacerii (ani): 2
  • Număr angajați: 2

Descriere Punct de lucru / Functionalități website
Dispune de Blindaje certificate in 2016! SECURIZARE la nivel MAXIM! Sistem Monitorizare/Anti-Efractie ULTRA PERFORMANT. Vitrina produse, etc. Front stradal mare,usor accesibil atat pietonal cat si auto. Ghiseu complet echipat conform normelor Chirie platita pana in luna Iunie inclusiv! Aceasta este mobilata si utilata COMPLET, MODERN! - (2016) Nu mai necesita absolut nici o investitie!
  • Drept de proprietate imobil punct de lucru/sediu:  chirie si altele
  • Suprafața Punct de lucru (mp): 85
  • Imobilizari corporale:  la cerere
  • Stocuri:  la cerere

Puncte forte / Oportunități de extindere / Motivul vânzării
Nu exista competitori in zona Posibilitate de extindere Se ofera sprijin si asistenta dupa cumparare
Detalii despre tranzacția dorită
  • Sunteți dispus să vindeți și în rate?:  DA
  • Oferiți sprijin și instructaj cumpărătorului?:  DA
  • Căutați un asociat - vindeți doar o parte din afacere?:  DA

Situația financiară
  • Contracte de credit sau leasing?:  NU
  • Sold leasing:  -
  • Sold credite:  -
  • Profit:  la cerere
  • Cash Flow:  la cerere
  • Pret: 18.000 EUR
Alte Afaceri de vanzare
Studio de pilates si masaj activ, complet echipat 66.000 Euro Studio de pilates si masaj activ, complet echipat Bucuresti, Romania
5.900.000 Euro Firma import si distributie bere Bucuresti, Romania
Vand companie productie industriala 385.000 Euro Vand companie productie industriala Bucuresti, Romania
Vanzare SRL tratarea apei si aerului 10.000 Euro Vanzare SRL tratarea apei si aerului Bucuresti, Romania
Firma de contabilitate, peste 30 ani vechime 50.000 Euro Firma de contabilitate, peste 30 ani vechime Bucuresti, Romania
Alte Afaceri de vanzare