De vanzare Hotel P+3+M 16 camere pe Transfagaras
- Localitate: Arefu
- Judet: Arges
- Regiune: Muntenia-Oltenia
- Tara: Romania
- Sector: Hoteluri si Restaurante
- Subsector: Hoteluri, campinguri, rulote si alte facilitati de cazare
- Tip afacere: Hotel - Pensiune - Camping
- Afacerea este în procedură de reorganizare judiciară?: NU
- Afacerea este o franciză?: NU
Hotel P+3+M Transfăgărășan, Arefu, capacitate: 12-16 camere. Ideal investiție turistică. Se oferă spre vânzare imobil tip hotel, situat într-o zonă deosebită, pe Transfăgărășan, în localitatea Arefu – Piscul Negru, județul Argeș, cu un potențial turistic ridicat.
Construcția este dispusă pe regim de înălțime P+3+M și se află la stadiul „la roșu”, având structura și acoperișul finalizate.
Datorită poziționării pe unul dintre cele mai spectaculoase drumuri din România – Transfăgărășan – proprietatea reprezintă o oportunitate excelentă de investiție, într-o zonă frecventată de turiști atât din țară, cât și din străinătate.
- Vechimea afacerii (ani): 0
Construcite Regim înălțime: P+3+M:
• Suprafață construită la sol: 94,5 mp;
• Suprafață desfășurată: aprox. 470 mp;
• Stadiu: la roșu;
• Capacitate: 12-16 camere;
• Acces: drum principal;
• Zonă: Transfăgărășan, Piscul Negru.
Utilitățile existente includ apă și energie electrică, iar accesul se face facil din drumul principal.
- Suprafața Punct de lucru (mp): 470
- Imobilizari corporale: la cerere
- Stocuri: la cerere
Potențial turistic ridicat.
Proprietatea beneficiază de acte complete (autorizație de construcție, cadastru, intabulare), ceea ce facilitează tranzacția și continuarea lucrărilor.
- Sunteți dispus să vindeți și în rate?: NU
- Oferiți sprijin și instructaj cumpărătorului?: DA
- Căutați un asociat - vindeți doar o parte din afacere?: NU
- Contracte de credit sau leasing?: NU
- Sold leasing: -
- Sold credite: -
- Profit: la cerere
- Cash Flow: la cerere
- Pret: 120.000 EUR





